Легалізація документів в Консульстві Італії

З червня 2018 року МЗС Італії запровадив систему електронної реєстрації заявників для подальшої подачі документів до консульських відділів Італії по всьому світу  -https://prenotaonline.esteri.it/Login.aspx?ReturnUrl=%2fdefault.aspx&cidsede=100096.

Як подати документи на легалізацію до Консульства Італії в Україні? – Для подачі до Консульського відділу Посольства Італії в Україні (м. Київ) документів, що потребують консульської легалізації для Італії, необхідно створити особистий кабінет, перейшовши за вищезазначеним посиланням, і підтвердити адресу своєї електронної пошти. Після цього можна вибрати вільну дату подачі документів.

Хто може подати документи? – Виключно заявник, дані якого зареєстровано в особистому кабінеті, або його довірена особа.

Чи можливо подати документи для процедури консульської легалізації без попередньої реєстрації?Консульська легалізація дипломів, свідоцтв про народження/ свідоцтв про укладення шлюбу/ свідоцтв про розірвання шлюбу, довідок про несудимість для оформлення громадянства, роботи, навчання на території Італії та з інших загальних питань провадиться тільки після електронної реєстрації в системі PrenotaOnline. Першочергово треба буде виконати процедуру апостилювання документа + акредитований переклад на італійську мову. Для отримання комплексної послуги з оформлення і легалізації документів для Італії варто звернутися до професійного центру перекладів/бюро перекладів в м. Київ чи іншому місті України.