Витребування свідоцтв РАЦС (ЗАГС) в Україні – Київ, Львів, Чернівці, Ужгород

Експертне бюро “Аккордо Україна” спеціалізується у витребуванні широкого спектру документів в Україні – Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, Вінниця, Львів, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ. Спеціалісти нашого центру оформлять для Вас документи різної складності без особистої присутності і будь-яких бюрократичних квестів.

Список документів, що може бути витребувано в м. Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, Вінниця, Львів, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ (Україна):

  • свідоцтво про народження;
  • свідоцтво про шлюб;
  • свідоцтво про розлучення;
  • свідоцтво про смерть;
  • свідоцтво про зміну імені;
  • виписка з реєстру РАЦС (ЗАГС);
  • копія рішення суду та багато інших документів.

Крім витребування вищезазначених документів та отримання дублікатів в “Аккордо Україна” Ви зможете замовити велику кількість найрізноманітніших витягів, виписок та інформаційних довідок з державних реєстрів щодо володіння майном, участі в юридичній особі, тощо.

Для оформлення дублікату/копії документа з РАЦС (ЗАГС), судової або іншої державної установи достатньо надати нам копію попереднього документа (бажано) або загальну інформацію про документ, що запитується, і протягом 3-10 робочих днів Ви зможете отримати готовий документ в м. Київ з подальшою доставкою по Україні і всьому світі.

Вартість отримання дублікату/копії документа із РАЦС (ЗАГС) або іншої державної установи в Україні (м. Київ) – 1700 грн./1 документ.

Крім витребування та оформлення різних документів в Україні, в тому числі довідок про несудимість з МВС України з подальшим апостилюванням/легалізацією, Ви можете зробити замовлення на витребування документів у багатьох країнах світу з доставкою в Україну або будь-яку точку світу.

 Детальна інформація щодо витребування документів в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95; accordinternazionale@gmail.com