Переклад з/на німецьку мову

Замовити переклад документів і довідок з/на німецьку мовуБюро перекладів компанії «Аккордо Україна» є надійним партнером у сфері професійних письмових перекладів в Києві. Ми спеціалізуємось лише в найпопулярніших європейських мовах, серед яких німецька мова.

Переклади з/на німецьку мову є профільним напрямком нашого центру перекладів. Найпопулярніші тематики письмового перекладу з/на німецьку мову: юридичний переклад, технічний переклад, медичний переклад, фармацевтичний переклад, нафтогазовий переклад, фінансовий переклад, художній переклад, тощо. Окремо можна виділити статути, установчі документи, договори і контракти, довіреності, інструкції, що є досить затребуваними при перекладі з німецької мови або на німецьку мову. Серед перекладу стандартних документів з/на німецьку мову, зокрема для посольства, варто зазначити переклад паспортів, довідок про доходи і довідок з місця роботи, довідок про несудимість, свідоцтв, дипломів, атестатів, додатків, тощо.

Для того щоб надати готовому перекладу офіційного статусу його може бути засвідчено печаткою бюро перекладів або ж до нього може бути застосовано процедуру нотаріального засвідчення чи проставлення штампу апостиль, легалізації.

Замовити пробний переклад або зробити заявку на оцінку перекладу можна за телефоном: 38 (044) 383-25-36 або електронною поштою: accordo@i.ua.

Нижче до Вашої уваги пропонуються актуальні тарифи нашого центру перекладів на переклади текстів і документів з німецької мови або на німецьку мову з української/російської мови:

Мовна пара Тематика перекладу Вартість 1 сторінки Нотаріальне засвідчення
німецька -українська/російська стандартний документ 100 грн./документ від 120 грн./документ
німецька -українська/російська загальна тематика 100 грн./2000 символів
німецька -українська/російська тематика підвищеної складності* (юридична, технічна, медична, тощо) 120-160 грн./2000 символів
німецька -англійська всі тематики від 250 грн./2000 символів
німецька – італійська всі тематики від 250 грн./2000 символів
німецька – іспанська всі тематики від 250 грн./2000 символів
німецька – французька всі тематики від 250 грн./2000 символів
німецька – португальська всі тематики від 250 грн./2000 символів
німецька – польська всі тематики від 250 грн./2000 символів