Переклад з/на англійську мову

Переклади юридичних, технічних і медичних документів з/на англійську мову

Компанія «Аккордо Україна» в своїй структурі має бюро перекладів, що надає професійні письмові переклади як в Києві, так і по всій Україні та іншим країнам світу. Ми пропонуємо переклади лише з тих мов, якість яких можемо гарантувати на всі 100%. Тобто, до напрямків профільних перекладів «Аккордо Україна» відносяться лише найбільш популярні європейські і світові мови.

Письмові переклади з/на англійську мову є одним із таких профільних напрямків компанії. Найбільш популярні тематики перекладу з/на англійську мову: юридичний переклад, технічний переклад, медичний переклад, нафтогазовий переклад, фінансовий переклад, тощо. Найбільш затребуваними документами для перекладу є статути компаній, договори та угоди юридичних осіб, довіреності, заяви, медичні інструкції, каталоги, тощо. Окремо можна виділити переклад стандартних документів: паспортів, довідок про заробітну плату, доходи, з місця роботи, довідок про несудимість, свідоцтв про народження, реєстрацію, дипломів, атестатів і додатків до дипломів та атестатів, а також переклад сайтів.

Для того щоб надати готовому перекладу офіційного статусу його може бути засвідчено печаткою бюро перекладів або ж до нього може бути застосовано процедуру нотаріального засвідчення чи проставлення штампу апостиль, легалізації.

Замовити пробний переклад або зробити заявку на оцінку перекладу можна за телефоном: 38 (044) 383-25-36 або електронною поштою: accordo@i.ua.

Нижче пропонуємо до Вашої уваги актуальні розцінки нашого центру перекладів на переклади документів з англійської мови або на англійську мову з української/російської мови:

Мовна пара Тематика перекладу Вартість 1 сторінки Нотаріальне засвідчення
англійська -українська/російська стандартний документ 80 грн./документ від 120 грн./документ
англійська -українська/російська загальна тематика (додатки до дипломів, витяги, виписки, довідки тощо) 100 грн./2000 символів
англійська -українська/російська тематика підвищеної складності* (юридична, технічна, медична, тощо) 100-140 грн./2000 символів
англійська – німецька всі тематики від 250 грн./2000 символів
англійська – італійська всі тематики від 250 грн./2000 символів
англійська – іспанська всі тематики від 250 грн./2000 символів
англійська – французька всі тематики від 250 грн./2000 символів
англійська – португальська всі тематики від 250 грн./2000 символів
англійська – польська всі тематики від 250 грн./2000 символів