Переклад диплома

Бюро перекладів «Аккордо Україна» здійснює професійний і якісний переклад дипломів про вищу освіту (диплом бакалавра, диплом спеціаліста, диплом магістра), атестатів про загальну середню освіту, а також додатків до дипломів бакалавра, спеціаліста або магістра, додатків до атестатів про загальну середню освіту в м. Київ з української/російської та інших мов на англійську мову, іспанську мову, німецьку, французьку, польську, португальську та італійську мови.

Вартість перекладу диплома або атестату коливається від 60 до 200 грн./документ в залежності від мовної пари перекладу.

Вартість перекладу додатку до диплома бакалавра, спеціаліста чи магістра коливається від 120 до 500 грн./документ в залежності від мовної пари перекладу і загального обсягу тексту.

Вартість перекладу додатку до атестату про загальну середню освіту складає 60-200 грн./документ в залежності від мовної пари перекладу.

Готовий переклад диплома, атестата або ж додатка до нього може бути засвідчено печаткою бюро перекладів чи здійснено нотаріальний переклад.

Крім того, в нашій компанії Ви можете замовити послугу з проставлення штампу апостиль в Міністерстві освіти і науки України або легалізації в Міністерстві закордонних справ України.   

 

Детальна інформація: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95; accordo@i.ua