Апостиль Міністерства юстиції України

Бюро перекладів “Аккордо Україна” є експертом в сфері проставлення штампу апостиль в Міністерстві юстиції України (МІНЮСТі) у м. Київ.

Міністерство юстиції України (МІНЮСТ) для проставлення штампу апостиль приймає документи, видані органами нотаріату і суду на території України: нотаріальні заяви, нотаріальні довіреності, рішення суду, тощо. Для оброблення щодо подальшого проставлення штампу апостиль на оригіналах вищезазначених документів Міністерство юстиції України приймає лише документи, що будуть використовуватись в країні, що підписала Гаазьку конвенцію. В усіх інших випадках застосовується процедура легалізації Міністерством закордонних справ України (МЗС).

Термін розгляду документів щодо проставлення штампу апостиль у Міністерстві юстиції України – від 2 до 5 робочих днів в залежності від типу документа.

Вартість проставлення штампу апостиль МІНЮСТ – 300 грн./1 документ (документи фізичних осіб) і 350 грн. (документи юридичних осіб).

Детальна інформація щодо проставлення штампу апостиль та апостилювання в Міністерстві юстиції України: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com