Довідка про несудимість (Україна) – м. Київ, Полтава, Вінниця, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Житомир

Оформлення довідки про несудимість в Україні – м. Київ, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Кіровоград, Вінниця, Житомир, Рівне, Львів, Луцьк, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький

 

Довідка про несудимість в Україні
Довідка про несудимість в Україні

 

Наша компанія є експертом з оформлення довідки про несудимість (довідки про відсутність судимості). Довідки про несудимість оформлюються в Києві для будь-якого регіону України (в тому числі онлайн). В бюро перекладів «Аккордо Україна» замовлення довідки про несудимість це просто, зручно і недорого. Найчастіше в Україні довідки про несудимість оформлюють для Іспанії, Італії, Португалії, Франції, Польщі, Великобританії, США, Словаччини, Чехії, Ізраїлю, Канади, Росії, Австралії та Китаю.

Вартість оформлення довідки про несудимість (Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця, Житомир):

1500 грн, 2-2.5 тижні (без штампу апостиль) або 2200 грн, 3-3.5 тижні (зі штампом апостиль)

Структури МВС України на свій розсуд можуть затримати видачу довідки на 1-2 робочих дніі у випадку необхідності уточнення та отримання додаткових даних щодо заявника.

Для отримання довідки про несудимість потрібна лише копія внутрішнього українського паспорта, причому немає потреби в нотаріальній довіреності. Місце реєстрації і прописки не має значення. Ми оформлюємо довідки про відсутність судимості для мешканців м. Київ, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Полтава, Чернігів, Суми, Черкаси, Кіровоград, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Ужгород, Луцьк, тощо.

В Києві спеціалісти нашої компанії отримають довідку про несудимість (довідку про відсутність судимості) для жителів всіх 10 адміністративно-територіальних районів міста: Дарницький район (Харківський масив, ст.м. Осокорки, Позняки, Харківська), Дніпровський район, Деснянський район, Подільський район (Поділ, ст.м. Поштова площа, Контрактова площа, Тараса Шевченко), Оболонський район (ст.м. Петрівка, Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра), Шевченківський район, Печерський район, Святошинський район, Солом’янський район, Голосіївський район.

Іноземним громадянам, що бажають замовити та отримати українську довідку про несудимість, необхідно надати копію свого міжнародного паспорта разом з його перекладом на українську мову.

Найзатребуванішими варіантами є замовлення довідки про несудимість (про відсутність судимості) на території України (м. Київ, Львів, Вінниця, Житомир, Полтава, Чернігів, Черкаси, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці) на візу і для посольства, участі в тендері (для тендера), працевлаштування, для оформлення ВНЖ, ПМЖ або громадянства за кордоном, оформлення закордонного паспорта, отримання дозволу на зброю, ліцензій на роботу з наркотичними речовинами, для банківських установ і банків, для процедури всиновлення та опікунства, тощо.

Окрім послуги з витребування довідки про несудимість наша компанія надає повний комплекс послуг з оформлення і надання офіційного статусу документам – нотаріальне засвідчення (нотаріальний переклад) документів, засвідчення перекладів печаткою бюро перекладів, проставлення штампу апостиль і легалізації.

 

Детальна інформація щодо оформлення довідки про несудимість в Україні (м. Київ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Суми, Полтава, Чернігів, Черкаси, Кіровоград, Житомир): (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com