Консульська легалізація документів для Бразилії

Бюро перекладів “Аккордо Україна”, експерт в сфері консульської легалізації офіційних документів, виданих в Україні, для їхнього подальшого використання в Бразилії (Федеративній Республіці Бразилія). Спеціалісти “Аккордо Україна” візьмуть на себе всі Ваші турботи щодо здійснення процедури консульської легалізації документів без особистої присутності власника документів та будь-яких інших бюрократичних перешкод.

Для успішного виконання процедури консульської легалізації в Посольстві Федеративної Республіки Бразилія (Бразилії) заявнику (власнику документа) необхідно з’ясувати в бразильській установі, куди будуть подаватись українські офіційні документи, остаточний перелік вимог до оформлення документів. З серпня 2016 року Бразилія приєдналась до Гаазької конвенції, тому зараз всі документи, призначені для використання в цій країні (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, свідоцтво про розлучення, довідка про несудимість) необхідно апостилювати у компетентних міністерствах.

Вартість консульської легалізації для Бразилії в консульському відділі Посольства Бразилії в Україні (м. Київ) – 20 доларів США + 250 грн./1 документ з урахуванням всіх зборів, 1-5 робочих днів.

Детальна інформація щодо консульської легалізації в Посольстві Бразилії в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95; accordo@i.ua