Апостиль, легалізація (Україна) – Київ, Львів, Полтава, Ужгород, Чернівці, Тернопіль

Апостиль і легалізація документів в Україні – м. Київ, Полтава, Суми, Черкаси, Кіровоград/Кропивницький, Чернігів, Вінниця, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород

Європейське бюро перекладів «Аккордо Україна» є експертом у сфері послуг з проставлення штампу апостиль і легалізації документів у міністерствах України в м. Київ: Міністерстві закордонних справ України (МЗС), Міністерстві юстиції України (електронний апостиль, Мінюст) і Міністерстві освіти і науки України (МОНУ). Апостиль або процедура легалізації в Україні від “Аккордо Україна” це професійно, швидко (від 1 робочого дня) і недорого (від 300 грн./документ).

В яких випадках необхідне проставлення штампу апостиль в Україні? На яких саме документах проставляється цей штамп?

Штамп апостиль проставляється на офіційних українських документах, якщо необхідно використовувати такі документи за кордоном. При цьому країна, в якій планується використовувати подібний документ, повинна бути учасницею Гаазької конвенції. Апостиль проставляється на документах, виданих органами РАЦС (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про смерть, свідоцтво про зміну імені/прізвище, витяг з реєстру РАЦС), нотаріату (нотаріальна довіреність, нотаріальна заява), освітніми закладами (диплом бакалавра, диплом спеціаліста, диплом магістра і додаток до диплома, атестат і додаток до атестата, дилом кандидата або доктора наук, а також довідках про несудимість, медичних довідках, тощо. При цьому документи РАЦС, видані у будь-якому регіоні України, повинні містити штамп головного управління юстиції області, де було видано документ.

Незалежно від міста та області видачі документа український штамп апостиль (легалізація) проставляється на оригінал документа виключно в м. Київ. Це розповсюджується на документи, видані в м. Київ (ст.м. Позняки, Осокорки, Харківська, Поштова площа, Контрактова площа, Тараса Шевченко, Поділ, Петрівка, Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра) і Київській області (Бровари, Біла Церква, Бориспіль), Дніпропетровськ і Дніпропетровська область (Кривий Ріг, Павлоград, Дніпродзержинськ), Харків і Харківська область, Донецьк і Донецька область, Луганськ і Луганськ область, АР Крим, Запоріжжя і Запорізька область, Херсон і Херсонська область, Миколаїв і Миколаївська область, Одеса і Одеська область, Кіровоград і Кіровоградська область, Черкаси і Черкаська область (Канів, Умань), Полтава і Полтавська область (Кременчук), Суми і Сумська область (Конотоп, Охтирка, Шостка), Чернігів і Чернігівська область (Ніжин, Прилуки), Житомир і Житомирська область, Рівне і Рівненська область, Хмельницький і Хмельницька область (Кам’янець-Подільський), Чернівці і Чернівецька область, Тернопіль і Тернопільська область, Львів і Львівська область (Стрий, Трускавець), Івано-Франківськ і Івано-Франківська область, Ужгород і Закарпатьска область (Мукачево, Берегово, Рахів), Луцьк і Волинська область (Ковель).

Апостиль и легализация в городах УкраиныСписок країн-учасниць Гаазької конвенції

Австралія, Австрія, Албанія, Андорра, Антигуа і Барбуда, Аргентина, Вірменія, Багамські острови, Барбадос, Бахрейн, Беліз, Бельгія, Болгарія, Ботсвана, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Бруней-Дурассалам, Великобританія*, Угорщина, Венесуела, Німеччина, Гватемала, Гондурас, Гренада, Греція, Домініка, Ізраїль, Індія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Кіпр, Китай (тільки Гонконг і Макао), Колумбія, Косово, Латвія, Лесото, Ліберія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Маврикій, Македонія, Малаві, Мальта, Марокко, Маршалові острови, Мексика, Монако, Намібія, Нідерланди, Ніуе, Нова Зеландія, Норвегія, Острови Гілберта та острови Еліс, Панама, Польща, Португалія, Румунія, Самоа, Сан-Марино, Свазіленд, Сейшельські острови, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кітс і Невіс,  Сент-Кристофер і Невіс, Сент-Люсія, Сербія і Чорногорія, Словенія, Словаччина, США, Суринам, Тонга, Тринідад і Тобаго, Туніс, Туреччина, Фіджі, Філіпіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чилі, Швеція, Швейцарія, Еквадор, Естонія, ПАР, Японія. При цьому між країнами СНД діє спрощена система визнання документів, згідно з якою офіційні документи приймаються без проставлення штампу апостиль.

В яких випадках необхідна процедура легалізації документів в Україні?

Процедура легалізації передбачена для офіційних документів, які будуть використовуватись в країнах, які не підписали Гаазьку конвенцію. Для початку процедури легалізації необхідна нотаріальна довіреність на нашого співробітника. Легалізація офіційних українських документів необхідна для їх подальшого використання на території Канади, ОАЕ, Кувейту, Саудівської Аравії, Катару, Іорданії, Єгипту, Марокко, Китаю, тощо. Крім того, для використання офіційних документів, виданих в Україні, в Єгипті, Кувейті, Китаї, тощо, необхідна також процедура консульської легалізації документів в посольстві або консульстві країни призначення.

Проставлення штампу легалізації здійснюється виключно в міністерствах, розташованих в м. Київ. В Україні з метою подальшого використання документів за кордоном найбільш затребуваною є процедура легалізації дипломів і додатків до дипломів, атестатів і додатків до атестатів, свідоцтв про народження, свідоцтв про шлюб, свідоцтв про розлучення, свідоцтв про смерть, свідоцтв про зміну імені/прізвища, довідок про несудимість, медичних довідок, рішень суду, нотаріальних довіреностей і нотаріальних заяв, тощо.

Найменування послуги

Опис послуги

Ціна

Апостиль МЗС

Проставлення штампу апостиль в МЗС – 7-8 робочих днів (фіз.особи)

Проставлення штампу апостиль в МЗС – 5-6 робочі дні (фіз.особи)

Проставлення штампу апостиль в МЗС – 7-8 робочих днів (юр.особи)

Проставлення штампу апостиль в МЗС – 5-6 робочі дні (юр.особи)

550 грн.

750 грн.

950 грн.

1450 грн.

Апостиль Міністерства освіти

Проставлення штампу апостиль в Міністерстві освіти і науки України:

1 документ з/без запиту – 30 робочих днів

1 документ без запиту – 10 робочих днів

1 документ без запиту – 2-3 робочих дні

1 документ без запиту – 1 робочий день

1 документ із запитом – 20 робочих днів

700 грн.

1050 грн.

1300 грн.

1950 грн.

1300 грн.

Штамп головного управління юстиції (Київ)

Проставлення штампу головного управління юстиції Києва або Київської області – 1-3 робочих дні

350 грн.

Легалізація + апостилювання в міністерствах

Процедура легалізації в МЗС України – 7-8 робочих днів (фіз.особи)

Термінова легалізація в МЗС України – 5-6 робочих дні (фіз.особи)

Легалізація в МЗС України – 7-8 робочих днів (юр.особи)

Термінова легалізація в МЗС України – 5-6 робочі дні (юр.особи)

Легалізація в МІНЮСТі України (фіз.особи) – 1-2-робочі дні

Легалізація в МІНЮСТі України (юр.особи) – 1-2 робочі дні

550 грн.

750 грн.

950 грн.

1450 грн.

 500 грн.

 700 грн.

Консульська легалізація

Процедура легалізації документа в консульствах іноземних держав – від 1 робочого дня

від 800 грн.

 *Спеціальні умови для партнерів – знижки від 10 до 15%

Апостиль і легалізація в Україні

 

Детальна інформація щодо проставлення штампу апостиль або легалізації в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com