Медичний переклад

“Аккордо Україна” (бюро перекладів в м. Київ) здійснює професійний та якісний медичний переклад різноманітних медичних документів з української/російської мови на англійську мову, іспанську мову, німецьку мову, французьку мову, італійську мову, португальську мову, польську мову, тощо.

Серед найбільш популярних запитів на медичний переклад можна виділити наступні: переклад медичних документів, переклад медичних довідок, переклад медичних заключень і висновків, переклад медичних виписок та інструкцій в м. Київ і по всій Україні.

Для того щоб бути впевненим у якості нашого перекладацького продукту, ми пропонуємо опцію безкоштовного тестового перекладу тексту з медичної тематики обсягом до 1000 знаків з пробілами.

В нашій агенції Ви можете не тільки замовити той чи інший вид медичного перекладу довідок, інструкцій, заключень, висновків, виписок, тощо, але й безкоштовно засвідчити такий переклад печаткою бюро перекладів, або ж здійснити процедуру нотаріального засвідчення готового перекладу. Існує 2 варіанти виконання медичного перекладу: стандартний і терміновий переклад. Остаточна вартість перекладу залежить від мовної пари і складності тематики медичного документа.

Детальна інформація за телефонами: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95