Консульська легалізація документів для Іспанії

“Аккордо Україна”, учасник міжнародної групи Accordo Internazionale, є експертним бюро в сфері консульської легалізації офіційних українських документів для їхнього подальшого використання в Іспанії (Королівстві Іспанія). Спеціалісти нашої компанії візьмуть на себе всі Ваші турботи щодо процедури консульської легалізації без Вашої присутності з максимальним комфортом.

Для здійснення зазначеної консульської легалізації в Посольстві Іспанії в Україні потрібно виконати наступні процедури:

  1. поставити штамп апостиль на оригінал документа (довідка про несудимість, свідоцтво про народження/про шлюб/ про розлучення, медична довідка, нотаріальна довіреність або заява, тощо) в уповноваженому міністерстві України.
  2. виконати професійний переклад документа на іспанську мову.

Для здійснення процедури консульської легалізації для Іспанії достатньо лише надати нам оригінал документа разом з нотаріальною або консульською довіреністю, оформленою на спеціаліста компанії “Аккордо Україна” та отримати легалізований переклад в будь-якому куточку України і світу.

Вартість консульської легалізації в консульському відділі Посольства Іспанії в Україні (м. Київ) – 1400 грн./1 документ (до 30 рядків) з урахуванням всіх консульських зборів, легалізація копії з оригіналу – 150 грн./1 сторінка; термін виконання – 10-15 робочих днів.

 Детальна інформація щодо консульської легалізації в Посольстві Іспанії в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95;   accordo@i.ua