Консульська легалізація документів для ОАЕ

Центр перекладів “Аккордо Україна”, учасник групи Accordo Internazionale, є експертною компанією з питань консульської легалізації офіційних українських документів в Посольстві Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) в Україні. Фахівці “Аккордо Україна” виконають для Вас цю комплексну процедуру без Вашої особистої присутності та інших бюрократичних перешкод.

Для успішного виконання консульської легалізації при Посольстві Об’єднаних Арабських Еміратів (м. Київ) попередньо необхідно здійснити такі дії:

1. поставити штамп легалізації на оригінал або нотаріальний переклад документа (в залежності від типу документа): довідка про несудимість, диплом про вищу освіту, додаток до диплома про вищу освіту та ін. документи в Міністерстві юстиції України і Міністерстві закордонних справ України;

2. надати копії дійсного закордонного паспорта власника документа (вимога консульського відділу ОАЕ в Україні);

3. оформити нотаріальну або консульську довіреність на уповноваженого спеціаліста нашого центру.

Після отримання легалізованого документа в консульському відділі Посольства ОАЕ в Україні ми організуємо Вам доставку готового документа у будь-яку точку України і світу протягом 1-5 робочих днів.

Вартість виконання процедури консульської легалізації для Об’єднаних Арабських Еміратів – 1800 грн./1 документ (стандартні документи), термін виконання – 3-5 робочих днів.

 

 Детальна інформація щодо консульської легалізації в Посольстві Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com