Переклад з/на французьку мову

Письмові переклади документів з/на французьку мову

Бюро перекладів «Аккордо Україна» здійснює якісні професійні письмові переклади в Києві. Письмові переклади з/на французьку мову є профільним напрямком нашого бюро перекладів. Серед найпопулярніших тематик перекладу з французької мови або на французьку мову виділимо: юридичний переклад, технічний переклад, медичний переклад, фармацевтичний переклад, нафтогазовий переклад, фінансовий переклад, банківський переклад, художній переклад, тощо.

Статути юридичних осіб і установчі документи, договори, угоди і контракти, довіреності, інструкції, сертифікати тощо є найбільш затребуваними документами для перекладу з/на французьку мову. Також слід зазначити переклад стандартних документів з французької мови або на французьку мову: довідок про доходи, довідок з місця роботи, довідок про несудимість, свідоцтв про народження, свідоцтв про одруження, свідоцтв про розлучення, дипломів бакалавра і магістра (спеціаліста), атестатів про середню освіту, додатків до дипломів та атестатів.

Для того щоб надати готовому перекладу офіційного статусу його може бути засвідчено печаткою бюро перекладів або ж до нього може бути застосовано процедуру нотаріального засвідчення чи проставлення штампу апостиль, легалізації.

Замовити пробний переклад або зробити заявку на оцінку перекладу можна за телефоном: 38 (044) 383-25-36 або електронною поштою: accordo@i.ua.

Нижче пропонуємо до Вашої уваги діючі розцінки нашого центру перекладів на переклади з французької мови і на французьку мову з української/російської мови:

Мовна пара Тематика перекладу Вартість 1 сторінки Нотаріальне засвідчення
французька -українська/російська стандартний документ 100 грн./документ від 120 грн./документ
французька -українська/російська загальна тематика 100 грн./2000 символів
французька -українська/російська тематика підвищеної складності* (юридична, технічна, медична, тощо) 120-160 грн./2000 символів
французька – німецька всі тематики від 250 грн./2000 символів
французька – італійська всі тематики від 250 грн./2000 символів
французька – іспанська всі тематики від 250 грн./2000 символів
французька – англійська всі тематики від 250 грн./2000 символів
французька – португальська всі тематики від 250 грн./2000 символів
французька – польська всі тематики від 250 грн./2000 символів