Консульська легалізація документів для Польщі

Центр перекладів “Аккордо Україна”, учасник групи Accordo Internazionale S.R.L., є Вашим надійним партнером з питань консульської легалізації офіційних українських документів для їхнього подальшого використання на території Польщі (Республіки Польща). Спеціалісти нашого центру візьмуть на себе вирішення всього комплексу питань щодо консульської легалізації у Посольстві Польщі в Україні.

Для здійснення процедури консульської легалізації у консульському відділі Посольства Республіки Польща необхідно виконати наступні дії:

поставити штамп апостиль на оригінал документа (диплом, додаток до диплома, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, медична довідка, довідка про несудимість) у відповідному міністерстві на території України;

виконати професійний переклад документа на польську мову, підписаний дипломованим перекладачем, без жодних додаткових засвідчень.

Для виконання процедури консульської легалізації у Посольстві Польщі в Україні (м. Київ) немає необхідності в оформленні консульської або нотаріальної довіреності від власника документа. Вартість зазначеної процедури складає 30 євро + 400 грн./1 документ (односторонній, що складається з 1 аркуша), термін оформлення – 1-5 робочих днів.

Присяжний переклад на польську мову присяжним перекладачем в Україні – 400 грн./1 стандартний документ, 2-4 робочих днів.

Детальна інформація щодо консульської легалізації в Посольстві Польщі в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95; accordo@i.ua