Нотаріальне засвідчення в м. Київ

Європейський центр перекладів «Аккордо Україна» пропонує професійні якісні послуги нотаріального засвідчення і нотаріального перекладу документів на найбільш вигідних умовахв м. Київ.

Для того щоб переклад документа мав офіційний юридичний статус необхідна процедура, яка називається нотаріальне засвідчення або нотаріальний переклад. Сенс цієї процедури полягає в тому, що український державний або приватний нотаріус засвідчує підпис перекладача на документі, а також вірність копії з оригіналу документа.

Існує ряд вимог, яким повинен відповідати кожен документ для його нотаріального засвідчення. Так, якщо офіційний документ видано в Україні, то він обов’язково повинен містити живу печатку і підпис посадової особи, що видала такий документ. При цьому слід врахувати, що для нотаріального засвідчення приймається виключно оригінал документа або його нотаріальна копія. Документи, видані за кордоном, в обов’язковому порядку повинні містити штамп апостиль, легалізації або ж консульської легалізації консульства або посольства України в країні видачі документа. В той же час між країнами СНД існує спрощена система визнання документів, що скасовує вимогу легалізації документів. Спрощена система визнання документів відноситься і до ряду документів, виданих у Туреччині і Польщі. Також варто звернути увагу на те, що деякі документи не підлягають нотаріальному засвідченню. Сюди відносяться, наприклад, різноманітні квитанції і рахунки на сплату, інвойси та інші комерційні документи.

 

Вартість нотаріального засвідчення (нотаріального перекладу) в м. Київ:

  • 140 грн. – переклад документа підшивається до оригіналу;
  • 160 грн. – переклад документа підшивається до копії документа, який складається з 1-2 сторінок;
  • 160 грн. + 20 грн./сторінка – переклад документа підшивається до копії документа, який складається з 3-х і більше сторінок;
  • 160 грн. + 20 грн./ сторінка – переклад статуту підшивається до копії;
  • 160 грн. + 20 грн./розворот – переклад паспорта при засвідченні підпису перекладача одночасно із засвідченням копії;
  • + 50 грн. до базової вартості – термінове нотаріальне засвідчення день в день;
  • 85 грн. – нотаріальне засвідчення копії документа, що складається з 1 сторінки, + 20 грн. за копію кожної наступної сторінки.

 

Детальна інформація стосовно нотаріального засвідчення документів в Києві: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95; accordo@i.ua