Оформлення афідевіту в Україні – Київ, Львів, Ужгород, Тернопіль, Чернівці

Під час оформлення пакету документів для використання за кордоном часто виникають складнощі з тим чи іншим окремим документом. В першу чергу мова йде про документи, що необхідно апостилізувати або легалізувати для їхньої подальшої подачі до іноземної установи. В таких випадках вийти із ситуації, що склалася, можна оформивши нотаріальну заяву – афідевіт. За допомогою афідевіту можна отримати омріяний штамп апостиль або легалізації абсолютно на будь-якому документі!

Якщо у Вас є необхідність апостилізувати оригінал документа, що через певні причини не приймається в МЗС, МінЮсті або МОНУ на території України, такий документ можна апостилізувати у вигляді нотаріальної заяви, афідевіту, що прошивається і скріплюється разом з документом, на якому і потрібен був штамп апостилю. Після цього документ подається для процедури з проставлення штампу апостиль до Міністерства юстиції України (МінЮсту), а вже апостильований документ може використовуватись у країнах, що підписали Гаазьку конвенцію (Іспанія, Італія, Франція, Німеччина, Великобританія, Швеція, Норвегія, Нідерланди, Бельгія, Швейцарія, Ізраїль, США, Японія, Бразилія, Аргентина, Індія, Таїланд). Оформлення нотаріального афідевіту для подальшої легалізації і подачі документів в країнах, що не підписали Гаазьку конвенцію (ОАЕ, Кувейт, Катар, Єгипет, Канада, Китай), схожа в загальній процедурі, але має ряд відмінностей через свою комплексність і наявні проміжні етапи.

Нотаріальний афідевіт може бути оформлено безпосередньо заявником, якому належить документ для апостилювання/легалізації, так і будь яка його довірена особа на підставі усної домовленості у нотаріуса на території України (Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Чернігів, Суми, Черкаси, Полтава, Кропивницький/Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Одеса, Вінниця, Житомир, Рівне, Хмельницький, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород).

Наша компанія надає комплексну послугу з оформлення нотаріальної заяви, афідевіту, у нотаріуса в Києві (Україна) без особистої присутності з максимальним комфортом. Юристи “Аккордо Україна” складуть необхідний текст нотаріального афідевіту з урахуванням Ваших побажань і вимог приймаючої сторони відразу 2-ма мовами (українська + будь-яка з більш ніж 20 міжнародних мов) з подальшим його засвідченням нотаріусом і дипломаваним перекладачем. Після цього афідевіт можна буде успішно апостилізувати, легалізувати і використовувати у країні призначення. Крім отримання зазначеного документа, часто вимагається довідка про несудимість з МВС України для подальшого використання пакету документів за межами України.

Вартість і термін оформлення аффідевіту “під ключ” – від 1200 грн., від 1 робочого дня в залежності від складності та обсягу документа.

 

Детальна інформація щодо оформлення аффідевіту в Україні (Київ, Львів, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Чернівці): (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com