Легалізація документів для України

“Аккордо Україна” візьме на себе процедуру легалізації іноземних документів на території України (Київ, Львів, Полтава, Вінниця, Чернівці, Ужгород) без особистої присутності і жодних бюрократичних перешкод.

Для успішного проставлення штампу легалізації на документах, виданих за межами України, необхідно правильно оформити документ в країні видачі або ж у посольстві цієї країни в Україні. Якщо офіційний документ видано за кордоном, він має бути в обов’язковому порядку засвідчений в МЗС (міністерстві закордонних справ) країни, що видала такий документ. Після засвідчення в МЗС документ засвідчується в консульстві/посольстві видачі документа в Україні. Після такого засвідчення документ готовий до процедури легалізації в Міністерстві закордонних справ України в м. Київ. Альтернативним є варіант отримання готового документа через консульство/посольство іноземної країни в Україні і його легалізація в Міністерстві закордонних справ України.

В Україні найбільш затребуваною є процедура легалізації іноземних документів, виданих в США, Канаді, Ізраїлі, Італії, Франції, Іспанії, Німеччині, Великобританії, Китаї, ОАЕ. Після засвідчення документа шляхом легалізації через Міністерство закордонних справ України (МЗС України) такий документ може використовуватись без жодних обмежень на території України. Крім легалізованого документа в МЗС України у заявника можуть затребувати довідку про несудимість з України або з країни походження.

Для міністерської легалізації офіційного іноземного документа достатньо надати нам оригінал документа + його переклад на українську мову, якщо документ видано не українською мовою, + нотаріальну/консульську довіреність на нашого спеціаліста.

Вартість і терміни легалізації в МЗС України: нетермінове оброблення – 400 грн., 5-7 р.д., документ фізичної особи; термінове оброблення – 600 грн., 2-3 р.д., документ фізичної особи.

Детальна інформація щодо легалізації іноземних документів в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95