Переклад паспорта

Бюро перекладів «Аккордо Україна» здійснює професійний якісний переклад паспортів в м. Київ з англійської мови, німецької мови, іспанської мови, італійської мови, французької та інших мов на українську, російську та інші мови. Для того щоб надати перекладу паспорта офіційний юридичний статус такий переклад скріплюється печаткою бюро перекладів або ж виконується нотаріальний переклад.

Переклад паспорта в Україні для іноземних громадян необхідний в наступних випадках: отримання ідентифікаційного коду України, отримання українського виду на проживання, оформлення шлюбу в РАЦСі, оформлення довідки про несудимість, тощо. Для вищезазначених випадків, як правило, вимагається нотаріальне засвідчення перекладу паспорта.

Від громадян України вимагається переклад внутрішнього українського або міжнародного паспорта при отриманні виду на проживання або громадянства іншої країни, оформленні певних типів віз, тощо. В такому разі переклад паспорта може бути засвідчено печаткою бюро перекладів або ж нотаріусом в залежності від вимог органу, куди подаються документи. При цьому паспорт є документом, що не підлягає процедурі проставлення штампу апостиль або легалізації.

Вартість перекладу паспорта – від 60 грн. в залежності від мови перекладу.

Детальна інформація: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95; accordo@i.ua