Філії в Україні

Центр перекладів “Аккордо Україна” пропонує послуги письмового перекладу та оформлення документів в усіх містах України. Звернувшись до нашої компанії, Ви не просто отримаєте переклад чи якусь окрему послугу, а комплексне рішення Вашого питання.

Ви можете замовити послугу письмового перекладу документів найрізноманітніших тематик, нотаріального перекладу, проставлення штампу апостиль або легалізації, нострифікації, штампу головного управління юстиції кожної області України, оформлення довідки про несудимість, тощо безпосередньо в нашому офісі бюро перекладів в м. Київ або ж у будь-якому обласному центрі та області чи інших великих містах України: Харків і Харківська область, Лозова, Красноград, Ізюм, Донецьк і Донецька область, Маріуполь, Макіївка, Горлівка, Краматорськ, Слов’янськ, Луганськ і Луганська область, Дніпро і Дніпропетровська область, Кам’янське/Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Павлоград, Запоріжжя і Запорізька область, Бердянськ, Мелітополь, Херсон і Херсонська область, Миколаїв і Миколаївська область, Одеса і Одеська область, АР Крим, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Феодосія, Керч, Євпаторія, Вінниця і Вінницька область, Черкаси і Черкаська область, Кропивницький/Кіровоград і Кіровоградська область, Полтава і Полтавська область, Кременчук, Суми і Сумська область, Конотоп, Шостка, Чернігів і Чернігівська область, Київська область, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Житомир і Житомирська область, Малин, Коростень, Рівне і Рівненська область, Здолбунів, Сарни, Хмельницький і Хмельницька область, Кам’янець-Подільський, Чернівці і Чернівецька область, Івано-Франківськ і Івано-Франківська область, Львів і Львівська область, Стрий, Дрогобич, Трускавець, Тернопіль і Тернопільська область, Чортків, Ужгород і Закарпатська область, Чоп, Мукачеве, Луцьк і Волинська область, Ковель, Володимир-Волинський.

Для здійснення перекладу в регіонах України Вам достатньо лише відправити скан-копію оригіналу документа, з якого необхідно буде зробити переклад, і зазначити, які саме дії необхідно зробити з тим чи іншим документом. Готовий переклад з печаткою нашого бюро перекладів або нотаріальним засвідченням ми можемо надіслати Вам у будь-який куточок України або світу будь-якою службою доставки (УкрПошта, Нова Пошта, ІнТайм, Автолюкс, Гюнсел, DHL, FedEx, тощо).

Для отримання довідки про несудимість на резидента або нерезидента України Вам необхідно надіслати нам лише копію внутрішнього або міжнародного паспорта заявника без жодних нотаріальних довіреностей і Ви отримаєте оригінал української довідки про несудимість у Вашому регіоні протягом мінімального часу.

Для проставлення штампу апостиль в Міністерстві юстиції України, Міністерстві освіти і науки України, Міністерстві закордонних справ України і Державній реєстраційній службі України Ви можете надіслати оригінали своїх документів будь-якою службою доставки безпосередньо до нашого офісу в м. Київ. Звертаємо Вашу увагу на те, що штамп апостиль або легалізація проставляється лише в м. Київ, тож заощаджуйте свій час і гроші, звернувшись до нас, професіоналів, у цій галузі. Крім того, перед подачею документів РАСЦу до Державної реєстраційної служби України необхідно переконатись, що це документи нового зразка, незаламіновані і містять проставлений штамп головного управління юстиції тієї області, де видано документ. Також Ви маєте можливість замовити послугу проставлення штампу головного управління юстиції або ж витребування документа в будь-якому регіоні України.

Детальна інформація за телефонами: (+38 095) 143 05 95; (+38 063) 142 21 02; (+38 044) 383 25 36