Подвійний апостиль

Подвійний апостиль в Україні

Бюро перекладів “Аккордо Україна” є експертом в галузі оформлення подвійного апостилю офіційних документах, виданих в Україні, для їхнього подальшого використання на території країн-учасниць Гаазької конвенції.

В яких випадках потрібен подвійний апостиль на документах? При використанні офіційних українських документів на території іноземних країн, що підписали Гаазьку конвенцію, необхідно оформити подвійний апостиль. До таких країн відноситься Італія, Іспанія, Франція, Бельгія, Швейцарія, Португалія, Австрія та Ізраїль.

Ця процедура подвійного апостилювання є обов’язковою? Ця процедура відноситься до числа загальних вимог вищезазначених країн до іноземних документів, тому остаточний перелік вимог необхідно з’ясовувати в установі, куди будуть подаватись українські документи за кордоном. Нерідко документи у вищевказаних країнах приймають лише з одним апостилем. Також достатньо поширеною практикою є процедура апостилювання оригіналу + переклад з подальшою консульською легалізацією. В першу чергу це актуально для Італії та Іспанії.

В чому полягає процедура оформлення подвійного штампу апостиль? Спочатку апостилюється оригінал документа (свідоцтва або виписки з РАЦСу, довідки про несудимість, довідки з податкових органів України, рішення суду, нотаріальні довіреності і заяви, дипломи і додатки до дипломів, атестати і додатки до атестатів, тощо), потім виконується нотаріальний переклад документа і засвідчення перекладу другим апостилем. Ця процедура виконується виключно в міністерствах, розташованих в м. Київ.

Чи є можливість замовити подвійний апостиль у Вас без моєї особистої присутності і надання довіреності? Для оформлення подвійного апостилю необхідні лише оригінали документів. Наші спеціалісти надають цю процедуру виключно “під ключ”, тому всі необхідні дії буде виконано без Вашої особистої присутності.

Які терміни і вартість цієї процедури? Для переважної більшості документів терміни оформлення подвійного апостилю складають 2-4 робочих днів, але для певних типів документів терміни оформлення можуть складати 10-30 робочих днів. Вартість подвійного апостилю – від 750 грн./документ.

Детальна інформація стосовно подвійного апостилювання/апостилізації в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 063) 142 21 02; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com