Довідка про несудимість з Росії, Білорусі, Польщі

“Аккордо Україна”, учасник міжнародної групи Accordo Internazionale S.R.L. (м. Братислава, Словаччина), є експертом в сфері витребування та оформлення довідок про несудимість (довідок про відсутність судимості) за межами України – в Росії, Білорусі, Польщі та інших країнах світу без особистої присутності та будь-яких бюрократичних перешкод.

Для витребування довідки про несудимість (довідки про відсутність судимості) з Росії, Білорусі та Польщі достатньо надати нам мінімальний пакет документів (в залежності від країни витребування), а для оформлення довідки про несудимість з Білорусі потрібна нотаріальна або консульська довіреність на співробітника нашої компанії.

Вартість оформлення (витребування) довідки про несудимість за кордоном – від 125 доларів США, термін оформлення – 10-20 робочих днів (з урахуванням доставки готової довідки). Сплату/передоплату за отримання довідки про несудимість можна внести за допомогою платіжної системи Приват, Western Union, Money Gram, Web Money та ін. Доставка готової довідки про несудимість з України або іншої країни по всьому світу здійснюється як регулярною поштою (“УкрПошта”), так і міжнародними службами кур’єрської доставки – DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, Pony Express, від 1 робочого дня.

Довідка про несудимість з Росії – 160 доларів США (нетермінове оформлення), 24-26 робочих днів, + доставка готової довідки обраною службою кур’єрської доставки у будь-яку точку світу – 20-100 доларів США, 2-5 робочих днів; 200 доларів США (нетермінове оформлення), 12-14 робочих днів; 350 доларів США (термінове оформлення), 3-5 робочих днів. Для оформлення довідки про відсутність судимості в Росії необхідно надати копію внутрішнього (міжнародного) паспорта + вказати дані про перебування на території Росії і дані про зміну імені/прізвища. Апостиль на російській довідці про несудимість – 120 доларів США, 5-10 робочих днів.

Довідка про несудимість з Білорусі – 125 доларів США, 4-5 тижнів. Для оформлення довідки про несудимість в Білорусі необхідно надати копію міжнародного і внутрішнього громадянського паспорта + копію свідоцтва про народження + нотаріальну довіреність. Апостиль на білоруській довідці про несудимість – 55 доларів США, 5-7 робочих днів.

Довідка про несудимість з Польщі – 100 доларів США, 5-7 робочих днів. Для оформлення довідки про несудимість в Польщі достатньо надати нам копію міжнародного паспорта і заповнити анкетні данні (надаються за запитом). Апостиль на довідці про відсутність судимості з Польщі – 70 доларів США, 5-7 робочих днів.

Довідка про несудимість з Литви – 150 євро, 5-7 робочих днів. Для оформлення довідки про несудимість в Литві достатньо надати нам копію міжнародного паспорта + копію нотаріальної або консульської довіреності. Апостиль на довідці про відсутність судимості з Литви – 50 євро, 3-5 робочих днів.

Довідка про несудимість з Чехії (Чеської Республіки) – 200 доларів США, 8-12 робочих днів. Необхідні документи для оформлення довідки про несудимість з Чехії (Чеської Республіки): внутрішній паспорт + ІПН (для громадян України), копія закордонного/міжнародного паспорта + надати інформацію про термін перебування на території Чехії і призначення довідки. Апостиль на чеській довідці про несудимість – 100 доларів США, 5-10 робочих днів.

  Детальна інформація щодо оформлення довідки про несудимість в Росії, Білорусі, Польщі, Литви, Латвії, Казахстані, Грузії, Вірменії, Чехії, Угорщини: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com 

 

Зразки довідок про несудимість з інших країн світу:

 

Довідка про несудимість з Польщі