Переклад документів для візи, переклад документів для посольства в м. Київ

Бюро перекладів “Аккордо Україна” (м. Київ) є експертом в сфері підготовки та оформлення перекладу документів для візи і посольства, зокрема стандартних документів: довідок з місця роботи, довідок з місця навчання, довідок про доходи і заробітну плату, довідок з банків про стан рахунка, виписок із банківських рахунків, медичних довідок, довідок про несудимість (про відсутність судимості) на території України та інших держав, паспортів, проїзних документів дитини, свідоцтв про шлюб, свідоцтв про народження, свідоцтв про розірвання шлюбу, свідоцтв про смерть, витягів із ЄДРПОУ, атестатів про середню освіту і додатків до атестатів, дипломів бакалавра, дипломів спеціаліста, дипломів магістра, технічних паспортів, водійського посвідчення (посвідчення водія), пенсійних посвідчень, нотаріальних заяв, свідоцтв про право власності на нерухомість, штампу апостиль і легалізації та інших документів.

В Україні найбільш затребуваними є переклади документів для шенгенської візи, а саме переклад документів для посольства/консульства/візового центру Італії, посольства Іспанії, посольства Німеччини, посольства Португалії, посольства Франції, посольства Польщі, а також для посольства США, посольства Великобританії, посольства Австралії і посольства Канади. При цьому посольства/консульства/візові центри Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, Австрії в м. Київ приймають переклади документів також англійською мовою.

Вартість перекладу 1 стандартного документа на візу (для посольства):

  • українська мова/російська мова – англійська мова – 80 грн.;
  • українська мова/російська мова – іспанська мова – 100 грн.;
  • українська мова/російська мова – італійська мова – 100 грн.;
  • українська мова/російська мова – німецька мова – 100 грн.;
  • українська мова/російська мова – французька мова – 100 грн.;
  • українська мова/російська мова – польська мова – 100 грн.;
  • українська мова/російська мова – чеська мова – 150 грн.;
  • українська мова/російська мова – угорська мова – 150 грн.;
  • українська мова/російська мова – португальська мова – 150 грн.

В залежності від посольства/консульства/візового центру, типу візи і закладу, де надалі будуть використовуватись документи, додаткового можуть знадобитись такі процедури, як засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів, нотаріальний переклад, проставлення штампу апостиль або легалізації.

Детальна інформація стосовно перекладу документів на візу/для посольства в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95; accordo@i.ua