Лінгвістична експертиза в Україні – Київ, Львів, Ужгород, Чернівці

“Аккордо Україна” візьме на себе питання щодо проведення лінгвістичної експертизи в Українському бюро лінгвістичних експертиз при Національній академії наук України в Києві (Україна). Лінгвістична експертиза з подальшою видачею лінгвістичного висновку проводиться за різноманітними текстовими матеріалами: договори, контракти, постанови тощо. Лінгвістична експертиза здійснюється за матеріалами, виданими в Україні (Київ, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, Львів, Чернівці, Ужгород, Тернопіль), або за кордоном.

В першу чергу лінгвістична експертиза проводиться для встановлення ідентичності прізвищ, імен та інших власних назв, аналізу якості перекладу і визначення відповідних тлумачень в документації ділового характеру або документів, що стосуються захисту інтелектуальної власності, товарного знаку, авторського права тощо.

Процедура проведення лінгвістичної експертизи та отримання лінгвістичного висновку в Україні: необхідно надати нам копії/оригінали матеріалів для дослідження (копія паспорта, свідоцтва про народження, сертифіката, контракту, текст оригіналу + його переклад, довідку про несудимість разом з її перекладом на іноземну мову – в залежності від потрібної процедури); терміни і вартість процедури – від 1 робочого дня, від 850 грн., залежить від обсягу матеріалу для дослідження і кількості експертів.

Лінгвістична експертиза в Україні

Детальна інформація щодо лінгвістичної експертизи і лінгвістичного висновку в Україні:  (+38 044) 383 25 36; (+ 38 063) 142 21 02 ; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com