Консульська легалізація документів для Італії

Бюро перекладів “Аккордо Україна”, учасник міжнародної групи Accordo Internazionale, є експертом в сфері консульської легалізації офіційних документів, виданих на території України, для їхнього подальшого використання в Італії (Італійській Республіці). Експерти нашої компанії візьмуть на себе всі Ваші турботи щодо оформлення цієї процедури без Вашої особистої присутності та жодних бюрократичних перешкод.

Для успішного виконання процедури консульської легалізації в Посольстві Італії в Україні необхідно здійснити наступні процедури:

  1. поставити штамп апостиль на оригінал документа (довідка про несудимість, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, нотаріальна заява, нотаріальна довіреність, рішення суду, медична довідка, тощо) в компетентному міністерстві України;
  2. виконати переклад документа акредитованим перекладачем італійської мови в Україні.

Для того, щоб здійснити консульську легалізацію документів для Італії (Італійської Республіки) достатньо надати нам оригінал документа разом з нотаріальною або консульською довіреністю від власника документа на спеціаліста нашої компанії та отримати готовий легалізований документ у будь-якому куточку України і світу.

Вартість консульської легалізації при консульському відділі Посольства Італії в Україні (м. Київ) – 900 грн./1 документ (документи, видані органами РАЦС); документи про освіту (атестат, диплом) – 1100 грн./1 сторінка перекладу (до 25 рядків включно) + 390 грн./1 сторінка копії оригіналу (двостороння); довідки і нотаріальні документи – 1100 грн./1 сторінка перекладу (до 25 рядків включно); термін оформлення – від 2 місяців.

Акредитований переклад на італійську мову – 300 грн./1 стандартний документ; від 450 грн./1 документ – додаток до диплома, рішення суду тощо, 2-3 робочих дні.

Детальна інформація щодо консульської легалізації в Посольстві Італії в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95;  accordointernazionale@gmail.com