Консульська легалізація

В яких випадках потрібна консульська легалізація офіційних документів? Для оформлення ВНЖ, ПМЖ, працевлаштування або навчання в ряді іноземних держав може вимагатись процедура визнання українських документів у консульстві країни призначення на території України. В першу чергу це стосується свідоцтв про народження/ про шлюб/ про розлучення, довідок про несудимість, дипломів і додатків до дипломів, атестатів і додатків до атестатів, нотаріальних заяв і довіреностей, рішень суду, тощо.   

Перед проведенням консульської легалізації у більшості випадків необхідно виконати процедуру проставлення штампу апостиль/легалізації на документі, призначеному для консульської легалізації. Найбільш затребувана процедура консульської легалізації для Італії, Іспанії, Канади, Китаю, Кувейту, Єгипту.

Вищезазначена процедура характеризується складністю і різноманітними бюрократичними тонкощами, тому виконання цього завдання краще за все доручити бюро перекладів, що спеціалізується в рішенні подібних питань, бо від правильності оформлення документів залежить не тільки факт прийому документів у посольстві або консульстві певної країни, але й подальше рішення про надання ВНЖ, ПМЖ або офіційного працевлаштування за кордоном.