Апостиль на документах РАЦС (ЗАГС) – Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Львів

Європейська перекладацька агенція Аккордо Україна” є експертом в сфері проставлення штампу апостиль на документах РАЦС (ЗАГС) в Міністерстві юстиції України.

Міністерство юстиції України для проставлення штампу апостиль приймає документи, видані РАЦСами (ЗАГСами) України, а саме: свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу, свідоцтва про смерть, свідоцтва про зміну імені/прізвища, витяги з Державного реєстру актів цивільного стану. Документ, що апостилюється, повинен бути нового зразка і незаламінований. Якщо ж країна, в якій планується використовувати документ РАСЦу, не підписала Гаазьку конвенцію, то в цьому разі необхідна процедура легалізації в Міністерстві закордонних справ України замість проставлення штампу апостиль.

Терміни проставлення штампу апостиль в Міністерстві юстиції України – протягом 2-5 робочих днів. Вартість – 650 грн./документ.

Детальна інформація щодо апостилювання документів РАЦС в Міністерстві юстиції України: (+38 044) 383 25 36;  (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com