Консульська легалізація документів для Китаю

“Аккордо Україна” візьме на себе весь комплекс питань щодо консульської легалізації Ваших офіційних документів, виданих в Україні (Київ, Чернігів, Суми, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький/Кіровоград, Черкаси, Вінниця, Житомир, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Луцьк, Ужгород, Чернівці) без Вашої особистої присутності для їхнього подальшого успішного використання в Китаї.

З огляду на те, що Китай (крім Гонконгу і Макао) не приєднався до Гаазької конвенції, документи зі штампом апостиль у Китайській Народній Республіці (КНР) не приймаються. В цьому випадку необхідно виконати процедуру міністерської легалізації + консульську легалізацію в Посольстві Китаю в Україні.

В залежності від типу документа можливий варіант одинарної легалізації (диплом, атестат, рішення суду, довідка з роботи, медична довідка), при якій легалізується копія оригінала разом з перекладом документа на китайську або англійську мову, або подвійна легалізація (довідка про несудимість, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), при якій спочатку легалізується оригінал документа в МЗС України, а потім – нотаріальний переклад цього документа. Лише після міністерської легалізації документа в Міністерстві юстиції України і Міністерстві закордонних справ України документ подається до Консульства Китаю для подальшої консульської легалізації.

Для консульської легалізації українських документів в Посольстві Китаю необхідно надати нам оригінал документа або його копію (в залежності від типу документа), копію міжнародного паспорта та оформити нотаріальну або консульську довіреність на співробітників нашої компанії.

Вартість і терміни повного оформлення консульської легалізації у Консульському відділі Посольства Китаю в Україні для фізичних осіб з урахуванням нотаріального перекладу на китайську мову і легалізації в Міністерстві юстиції України та Міністерстві закордонних справ України: 3700 грн./1 документ (довідка про несудимість/ диплом/ свідоцтво про народження/ свідоцтво про шлюб) 3-4 тижні. Консульська легалізація документів юридичних осіб для Китаю: від 5000 грн./1 документ, 3-4 тижні.

Детальна інформація щодо консульської легалізації в Посольстві Китаю (КНР) в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com