Переклад з/на іспанську мову

Замовлення письмового перекладу документів з/на іспанську мовуБюро перекладів «Аккордо Україна» здійснює якісні професійні письмові переклади в Києві і по всій Україні. Професійні перекладачі «Аккордо Україна» виконують переклади виключно з тих мов, якість яких можуть гарантувати на всі 1000%.

Письмові переклади з/на іспанську мову це один із профільних напрямків діяльності нашого бюро перекладів. До найпопулярніших тематик перекладу з/на іспанську мову відносяться: юридичний переклад, технічний переклад, медичний переклад, нафтогазовий переклад, фінансовий переклад, художній переклад, тощо. Найбільш поширеними документами для перекладу є статути і установчі документи, договори і угоди, довіреності, інструкції, сертифікати тощо. Варто виділити також переклад стандартних документів з/на іспанську мову, зокрема для посольства Іспанії в Україні: довідок з роботи і про доходи, довідок про несудимість, свідоцтв, дипломів, атестатів, додатків до дипломів та атестатів.

Для того щоб надати готовому перекладу офіційного статусу його може бути засвідчено печаткою бюро перекладів або ж до нього може бути застосовано процедуру нотаріального засвідчення чи проставлення штампу апостиль, легалізації.

Замовити пробний переклад або зробити заявку на оцінку перекладу можна за телефоном: 38 (044) 383-25-36 або електронною поштою: accordo@i.ua

Нижче пропонуємо Вам ознайомитись з діючими розцінками нашого центру перекладів на переклади документів і текстів з іспанської мови або на іспанську мову з української/російської мови:

Мовна пара Тематика перекладу Вартість 1 сторінки Нотаріальне засвідчення
іспанська -українська/російська стандартний документ 100 грн./документ від 120 грн./документ
іспанська -українська/російська загальна тематика 100 грн./2000 символів
іспанська -українська/російська тематика підвищеної складності* (юридична, технічна, медична, тощо) 120-160 грн./2000 символів
іспанська -англійська всі тематики від 250 грн./2000 символів
іспанська – італійська всі тематики від 250 грн./2000 символів
іспанська – німецька всі тематики від 250 грн./2000 символів
іспанська – французька всі тематики від 250 грн./2000 символів
іспанська – португальська всі тематики від 250 грн./2000 символів
іспанська – польська всі тематики від 250 грн./2000 символів