Апостиль Міністерства освіти і науки України

Центр перекладів “Аккордо Україна” є надійним професіоналом в сфері проставлення штампу апостиль на документах про освіту в Міністерстві освіти і науки України (МОНУ) в м. Київ.

Міністерство освіти і науки України для проставлення штампу апостиль приймає наступні освітні документи (документи про освіту), видані освітніми закладами на території України (Київ, Житомир, Чернігів, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Маріуполь, Одеса, Кропивницький/Кіровоград, Черкаси, Вінниця, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький: дипломи бакалавра, дипломи магістра, дипломи спеціаліста, додатки до диплома бакалавра, додатки до диплома магістра, додатки до диплома спеціаліста, атестати, додатки до атестатів, академічні довідки, дипломи кандидата наук, дипломи доктора наук, тощо.

Міністерство освіти і науки України (МОНУ) проставляє штамп апостиль лише на документах, що призначаються для використання в країні, що підписала Гаазьку конвенцію. В усіх інших випадках необхідна процедура легалізації документів про освіту в Міністерстві закордонних справ України, а в окремих випадках вимагається легалізація Міністерства закордонних справ України з подальшою легалізацією Міністерства освіти і науки України і консульською легалізацією країною призначення. Крім проставлення штампу апостиль на дипломі, додатку до диплома, атестаті, табелі та інших освітніх документах, може знадобитися оформлення довідки про відсутність судимості з МВС України для подальшої легалізації українських документів за кордоном.

Вартість і терміни проставлення апостиля в Міністерстві освіти і науки України (МОНУ):

  • 1 документ з/без запиту (не терміново) – 30 робочих днів – 950 грн;
  • 1 документ без запиту (терміново) – 10 робочих днів – 1350 грн;
  • 1 документ із запитом (терміново) – 20 робочих днів – 1550 грн;
  • 1 документ без запиту (терміново) – 2-3 робочі дні – 1550 грн;
  • 1 документ без запиту (терміново) – 1 робочий день – 2200 грн.

 

Детальна інформація про апостиль в Міністерстві освіти і науки України (Київ, Чернігів, Черкаси, Кропивницький/Кіровоград, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів) : (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95; accordointernazionale@gmail.com