Консульська легалізація в м. Київ, Україна

Бюро перекладів “Аккордо Україна” є експертом в сфері консульської легалізації документів в Україні з метою їхнього подальшого використання за кордоном. Перед початком процедури консульської легалізації необхідно поставити штамп апостиль/легалізацію на офіційний український документ в Міністерстві освіти і науки України, Міністерстві юстиції України або Міністерстві закордонних справ України.

Для процедури консульської легалізації приймаються документи, видані в м. Київ і Київській області (Біла Церква, Бровари, Бориспіль), Полтава і Полтавській області (Кременчук, Лубни, Миргород), Суми і Сумська область (Конотоп, Охтирка, Шостка, Тростянець), Харків, Донецьк, Маріуполь, Луганськ, Дніпропетровськ і Дніпропетровська область (Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Павлоград), Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Кіровоград, Черкаси і Черкаська область (Умань, Сміла, Канів), Чернігів, Житомир і Житомирська область (Малин, Коростень, Новоград-Волинський), Вінниця, Хмельницький і Хмельницька область (Кам’янець-Подільський), Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород і Закарпатська область (Мукачеве, Чоп, Берегове), Львів і Львівська область (Трускавець, Стрий), Луцьк і Волинська область (Володимир-Волинський, Ковель), Рівне і Рівненська область (Здолбунів, Сарни, Дубно).

В Україні найбільш затребуваними є процедури консульської легалізації для Італії, Іспанії, Польщі, Канади, ОАЕ, Катару, Кувейту, Саудівської Аравії, Китаю, В’єтнаму, Єгипту, Бразилії та інших країн світу.

Для процедури консульської легалізації в Україні в залежності від конкретного випадку приймаються оригінали, нотаріальні копії або нотаріальні переклади наступних документів: атестати і додатки до атестатів, дипломи і додатки до дипломів, свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розлучення, свідоцтва про смерть, нотаріальні заяви і довіреності, медичні довідки і довідки про несудимість, статути, рішення суду, тощо.

Вартість і термін оформлення консульської легалізації – від 650 грн./1 документ, від 2 до 10 робочих днів. Для здійснення цієї процедури потрібна нотаріальна або консульська довіреність на нашого співробітника.

Детальна інформація щодо консульської легалізації в Україні за телефонами:  (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95