Довідки МВС в регіонах України

Довідки про несудимість (про відсутність судимості) з МВС України з 2019 року оформлюються безпосередньо в Департаменті інформаційних технологій Міністерства внутрішніх справ України або через будь-який територіальний сервісний центр МВС на території України. А завдяки онлайн-сервісам МВС можна оформити заявку на сайті МВС і безкоштовно отримати довідку про несудимість в одному з вибраних ТСЦ МВС України протягом 30 календарних днів.

Найбільш затребуваною є процедура отримання довідок про відсутність/наявність судимості з Міністерства внутрішніх справ України в м. Київ, Київській області та обласних центрах України: Полтава, Чернігів, Суми, Харків, Черкаси, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кіровоград/Кропивницький, Одеса, Вінниця, Житомир, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці. Проте існує достатньо великий попит на довідки про несудимість в інших великих і середніх містах України: Кривий Ріг, Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Павлоград, Мелітополь, Ізмаїл, Умань, Сміла, Кременчук, Конотоп, Ніжин, Бровари, Бориспіль, Біла Церква, Коростень, Кам’янець-Подільський, Здолбунів, Сарни, Ковель, Дрогобич, Мукачево та інші.

Наскільки складно отримати таку довідку самостійно? Процес отримання довідки є достатньо простим з мінімальним рівнем бюрократизації, але основним моментом в цьому випадку є безцінний ресурс часу, витраченого на отримання готової засвідченої довідки у сервісному центрі. Справа в тому, що довідку, замовлену та оформлену таким чином, можна отримати лише при умові особистої присутності в обраному центрі, а очікування в черзі для підписання та отримання оригіналу довідки може зайняти від 15 хвилин до декількох годин. Тому доступні ціни на оформлення довідок в бюро перекладів + можливість замовлення разом з довідкою про несудимість пакету послуг з нотаріальним перекладом, апостилюванням/легалізацією, засвідченням в консульстві і подальшою доставкою готових документів по всьому світові одним комплектом це вигідніше, швидше й комфортніше за самостійне оформлення.