Оформлення документів для Словаччини

Словаччина (Словацька Республіка) ось вже більше 10 років залишається найбільш популярним напрямком в України (Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Львів та інші регіони) серед претендентів на ВНЖ/ПМЖ в Європі. Причина такої популярності – відносна легкість процедура отримання і подовження ВНЖ, ментальна і територіальна близькість, а також відносно невеликі витрати на оформлення і проживання у Словаччині.

Українські громадяни найактивніше оформлюють для себе ВНЖ на підставі підприємницької діяльності, відкриття фірми або працевлаштування у Словаччині. При відкритті такого виду ВНЖ обов’язковою умовою є надання довідок/виписок з банку про стан поточного рахунку і довідки про несудимість з України, а також інших країн, де раніше проживав заявник, разом з присяжним/судовим перекладом на словацьку мову.    

Щоб успішно розібратися з усіма хистросплетіннями процедури оформлення ВНЖ/ПМЖ для Словаччини (Словацької Республіка), варто звернутися до професійного центру перекладів, а з оформлення довідок про відсутність судимості з МВС України, Росії, Польщі, Білорусі та їх подальшим апостилюванням Вам допоможе експертне бюро в сфері перекладів, апостилювання/апостилізації, легалізації та оформлення документів.