Документи для ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) – популярний світовий напрямок для туризму, роботи та інвестування. Це близькосхідна країна є досить привабливою і для українців. Завдяки безвізовому режиму в’їзду до ОАЕ за біометричним паспортом України більше не існує необхідності у зборі і підготовці додаткових документів під час туристичних поїздок. 

При працевлаштуванні на території ОАЕ обов’язковою умовою є оформлення довготермінової візи, Residence Permit, що дозволяє працювати і знаходитися в Об’єднаних Арабських Еміратах протягом певного періоду часу. Для отримання резидентської візи ОАЕ за винятком окремих індивідуальних випадків потрібна процедура консульської легалізації в Посольстві ОАЕ в Україні. Для цілей працевлаштування в ОАЕ в першу чергу потрібно легалізувати диплом про вищу освіту, проте на легалізацію подається на оригінал документа, а його нотаріальний переклад на англійську або арабську мову. Крім того, часто вимагається довідка про відсутність судимості з України або іншої країни Європи і світу, де заявник перебував протягом тривалого періоду часу. Вищезазначені процедури можна замовити та оформити через бюро перекладів/центр перекладів.   

Після виконання процедури легалізації в Міністерстві юстиції України і Міністерстві закордонних справ України документ подається до Консульства Об’єднаних Арабських Еміратів (м. Київ) для подальшого засвідчення і після завершення консульської легалізації при Посольстві ОАЕ може бути використано без обмежень на всій території ОАЕ.