Бюро перекладів в Одесі

Одеса – достатньо затребуване місто України серед бюро перекладів, юридичних і туристичних компаній завдяки своєму унікальному місце розташуванню, популярності серед іноземних туристів та іміджу респектабельного і забезпеченого міста. В Одесі є вибір як серед місцевих операторів ринку перекладацьких послуг, так і всеукраїнських й міжнародних.

Бюро перекладів в Одесі роблять акцент на переклад приватних і корпоративних документів. Серед одеських бюро перекладів найбільшою популярністю користуються переклади з/на англійську, німецьку, польську, французьку, іспанську, італійську, грецьку мови та іврит. Завдячуючи особливій економічній ролі міста Одеса в Україні, тематика перекладів № 1 серед центрів перекладів в Одесі це юриспруденція і право. Також бюро перекладів Одеси спеціалізуються в питаннях проставлення штампу апостиль/легалізації в Одесі, нотаріального засвідчення перекладу та оформлення довідки про несудимість (про відсутність судимості) в Одесі та Одеській області.

Бюро перекладів Одеси в цілому працюють на ціновому рівні київських бюро перекладів, але при цьому щодо процедур апостилювання і легалізації вони виступають в якості посередників, бо зазначені офіційні дії здійснються лише в компетентних органах м. Київ.