«Аккордо Україна»

Бюро перекладів «Аккордо Україна» це українське представництво словацької міжнародної компанії Accordo Internazionale, що надає професійні послуги європейського рівня за доступними українськими цінами. Одним з профільних напрямків нашої компанії є бюро перекладів в м. Київ. Ми спеціалізуємось в письмових перекладах з найрізноманітніших тематик: юридичний переклад, медичний переклад, технічний переклад, фінансовий переклад, тощо.

Професійні перекладачі нашого бюро перекладів в м. Києві виконують письмові переклади з/на англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську, португальську, польську мови, а також російську/українську мову в стислі терміни з гарантією якості. Всі готові переклади в нашому центрі перекладів проходять два етапи обов’язкової перевірки коректором і редактором.

Перекладацька агенція «Аккордо Україна» надає повний спектр бізнес-послуг: письмові переклади в м. Києві, оформлення довідки про несудимість в м. Київ, послуги з проставлення штампу апостиль і легалізації в м. Київ, нотаріального засвідчення перекладів (нотаріального перекладу), тощо.
Переваги співпраці з нашим центром перекладів:

•    європейська якість послуг;
•    контроль якості, що здійснюється європейським головним офісом;
•    велика база професійних штатних і позаштатних європейських перекладачів;
•    постійні бонусні програми, спеціальні пропозиції і накопичувальна система знижок для наших клієнтів.

Офіс бюро перекладів “Аккордо Україна” в. Київ:

вулиця Борисоглібська, 12, оф. 14 (центр, правий берег, Поділ, Подільський район – ст. м. Поштова Площа/ Контрактова Площа/ Тараса Шевченко)

(+38 044) 383-25-36; (+38 063) 142-21-02; (+38 095) 143 05 95 /прохання попередньо зателефонувати перед приїздом/

e-mail: accordo@i.ua; accordointernazionale@gmail.com

 (+38 095) 143 05 95