Посольства

Центр перекладів “Аккордо Українаце Ваш надійний партнер з питань апостилювання/легалізації, оформлення довідок про несудимість, перекладу і підготовки документів в посольствах різних країн на території України та інших країн Європи.

Експерти нашої компанії запропонують найкращі варіанти вирішення документальних питань для більшості країн світу.

Підготовка документів та оформлення в консульствах і посольствах Європи: Посольство Італії, Посольство Іспанії, Посольство Франції, Посольство Швеції, Посольство Польщі, Посольство Словаччини, Посольство Румунії, Посольство Угорщини, Посольство Нідерландів, Посольство Бельгії, Посольство Швейцарії, Посольство Норвегії, Посольство Хорватії, Посольство Австрії, Посольство Чехії, Посольство Німеччини, Посольство Португалії, Посольство Великобританії.

Підготовка документів та оформлення в консульствах і посольствах Азії та Океанії: Посольство Туреччини, Посольство Китаю, Посольство Малайзії, Посольство Індії, Посольство Пакистану, Посольство Японії, Посольство Південної Кореї, Посольство В’єтнаму, Посольство Філіппін, Посольство Індонезії, Посольство Таїланду, Посольство Австралії, Посольство Нової Зеландії.

Підготовка документів та оформлення в консульствах і посольствах Ближнього Сходу: Посольство ОАЕ, Посольство Саудівської Аравії, Посольство Катару, Посольство Кувейту, Посольство Бахрейну, Посольство Оману, Посольство Ізраїлю, Посольство Лівану.

Підготовка документів та оформлення в консульствах і посольствах Африки: Посольство Єгипту, Посольство Марокко, Посольство Тунісу, Посольство Алжиру, Посольство Нігерії, Посольство ПАР.

Підготовка документів та оформлення в консульствах і посольствах Америки: Посольство Канади, Посольство США, Посольство Мексики, Посольство Бразилії, Посольство Аргентини.