Довідка про несудимість у м. Вінниця

“Аккордо Україна”, експертний центр перекладів, апостилювання і легалізації документів в Україні та Європі, візьме на себе всі Ваші турботи щодо оформлення та отримання довідки про несудимість (довідки про відсутність судимості) з Міністерства внутрішніх справ України в м. Вінниця і по всій Вінницькій області – Жмеринка, Могилів-Подільський, Ладижин, Гайсин, Немирів, Козятин та інших населених пунктах Вінницької області. 

Довідка про несудимість
Довідка про несудимість у м. Вінниця

У Вінниці найбільш затребуваним є оформлення довідок про несудимість (довідок про відсутність судимості) з МВС України на візу, для подачі до установ іноземних держав, для тендера, на роботу та інших цілей. У м. Вінниця довідки про несудимість найчастіше оформлюють та отримують для використання у Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу, Великобританії, Канади, США, Бразилії, Аргентини, Мексики, Ізраїлю, Китаю, Австралії, ПАР, Єгипту, ОАЕ, Катару, Кувейту, Бахрейну, Оману, Марокко, Тунісу, Індії та інших країн Європи і світу з подальшим проставленням штампу апостиль/легалізації і присяжним/судовим або акредитованим чи нотаріальним перекладом такої довідки про несудимість (про відсутність судимості) на польську мову, на чеську мову, на словацьку мову, на німецьку мову, на іспанську мову, на італійську мову, на англійську мову та інші мови світу. 

Вартість і терміни оформлення довідки про несудимість у м. Вінниця/Вінницькій області: 500 грн., 4-5 робочих днів; 800 грн. – 1 день/ день в день.

Детальна інформація про те, як замовити, оформити та отримати готову довідку про несудимість у м. Вінниця: + 38 095 143 05 95; + 38 044 383 25 36; +38 063 142 21 02; accordointernazionale@gmail.com