Бюро перекладів у Львові

Західна столиця України, Львів, користується великою популярністю серед компаній, що надають послуги у сфері юриспруденції, туризму, перекладів, освіти тощо. У Львові успішно функціонують десятки локальних і національних бюро перекладів.

Бюро перекладів (перекладацькі агенції) у м. Львів роблять акцент на роботі з іноземними компаніями і приватними клієнтами, завдячуючи географічному розташуванню міста лише за 70 кілометрів від ЄС. Оформлення документів для виїзду за кордон на тимчасове або постійне перебування, навчання, лікування, довідок про несудимість для уродженців м. Львів і Львівської області, штампу апостиль/легалізації на офіційних українських документах це є основними запитами серед львівських центрів перекладів (бюро перекладів). Польська мова – одна із найбільш популярних і запитуваних в бюро перекладів м. Львів.

Бюро перекладів Львова працюють переважно у середньому ціновому сегменті, надаючи достатньо якісний кінцевий продукт, орієнтуючись на стандарти Європейського Союзу.