Довідки про несудимість – Львів

У Львові довідки про відсутність судимості з МВС України можна оформити як для заявників з міста Львів, Львівської області (Дрогобич, Стрий, Трускавець, Моршин, Самбір, Борислав, Жовква, Червоноград, Сколе, Золочів, Миколаїв, Броди, Городок), так і для заявників з Тернопільської області (Тернопіль, Бережани, Чортків, Борщів, Кременець), Івано-Франківської області (Івано-Франківськ, Надвірна, Коломия, Верховина, Яремче, Калуш), Волинської області (Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський), Рівненської області (Рівне, Здолбунів, Сарни), Житомирської області (Житомир, Малин, Бердичів, Радомишль, Коростень) та Хмельницької області (Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Старокостянтинів).

Довідка про несудимість у Львові

Довідки про несудимість для заявників, резидентів и нерезидентів України оформлюються у відповідних сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України у Львові, а також у Дрогобичі, Стрию, Тернополі, Бережанах, Івано-Франківську, Луцьку, Ковелі, Рівному, Здолбунові, Житомирі, Бердичеві, Коростені, Хмельницькому, Старокостянтинові і Кам’янець-Подільському. Процедура оформлення довідок про несудимість зазвичай триває від 2 до 10 робочих днів.

Найчастіше у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Луцьку та інших містах цього регіону довідки про несудимість оформлюються для тендеру, візи, працевлаштування. При використанні довідок про відсутність судимості з МВС України за межами України потрібні додаткові процедури перекладу, нотаріального засвідчення, апостилізації/легалізації, тому краще скористатись послугами професійного бюро перекладів.