Переклад з/на італійську мову

Замовити переклад з/на італійську мову в м. Київ і по всій УкраїніБюро перекладів «Аккордо Україна» здійснює професійні письмові переклади як в Києві, так і по всій Україні та іншим країнам світу. Ми виконуємо переклади лише з тих мов, якість яких можемо гарантувати на всі 1000%, на відміну від інших центрів перекладів, що позиціонуються як професіонали «з усіх мов».

Переклади з/на італійську мову є одним із наших профільних напрямків діяльності. Найпопулярніші тематики перекладу з/на італійську мову: юридичний переклад, технічний переклад, медичний переклад, нафтогазовий переклад, фінансовий переклад, тощо. Серед найбільш затребуваних документів для перекладу можна виділити статути і установчі документи компаній, договори і контракти, довіреності, заяви, , медичні інструкції, каталоги, сертифікати тощо. Окремо можна виділити переклад стандартних документів з/на італійську мову, зокрема для посольства: паспортів, довідок з роботи, довідок про несудимість, свідоцтв, дипломів, атестатів, додатків до дипломів та атестатів.

Для того щоб надати готовому перекладу офіційного статусу його може бути засвідчено печаткою бюро перекладів або ж до нього може бути застосовано процедуру нотаріального засвідчення чи проставлення штампу апостиль, легалізації.

Замовити пробний переклад або зробити заявку на оцінку перекладу можна за телефоном: 38 (044) 383-25-36 або електронною поштою: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Нижче пропонуємо діючі розцінки нашого центру перекладів на переклади документів і текстів з італійської мови або на італійську мову з української/російської мови:

Мовна параТематика перекладуВартість 1 сторінкиНотаріальне засвідчення
італійська -українська/російська стандартний документ 100 грн./документ від 120 грн./документ
італійська -українська/російська загальна тематика 100 грн./2000 символів
італійська -українська/російська тематика підвищеної складності* (юридична, технічна, медична, тощо) 120-160 грн./2000 символів
італійська -англійська всі тематики від 250 грн./2000 символів
італійська - іспанська всі тематики від 250 грн./2000 символів
італійська - німецька всі тематики від 250 грн./2000 символів
італійська - французька всі тематики від 250 грн./2000 символів
італійська - португальська всі тематики від 250 грн./2000 символів
італійська - польська всі тематики від 250 грн./2000 символів

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!