Консульська легалізація документів для Єгипту

 

"Аккордо Україна", експертне бюро, що спеціалізується в питаннях консульської легалізації офіційних українських документів для їхнього подальшого використання за кордоном, пропонує комплексні рішення з оформлення консульської легалізації документів для Єгипту (Арабської Республіки Єгипет). Спеціалісти нашої компанії виконають для Вас консульську легалізацію для Єгипту без Вашої присутності і жодних бюрократичних перешкод.

Для успішного виконання процедури консульської легалізації в Посольстві Єгипту в Україні попередньо необхідно підготувати документи (довідка про несудимість, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, довіреність, диплом, договір), які будуть використовуватись у Єгипті:

  1. оформити нотаріальну або консульську довіреність на нашого спеціаліста для процедури консульської легалізації в Посольстві Єгипту в м. Київ;
  2. поставити штамп легалізації на оригіналі або нотаріальній копії українського документа (в залежності від типу документа) в Міністерстві юстиції України і Міністерстві закордонних справ України;
  3. зробити нотаріальний переклад легалізованого документа на англійську або арабську мову;
  4. поставити другий штамп легалізації на оригіналі або нотаріальній копії українського документа (в залежності від типу документа) в Міністерстві юстиції України і Міністерстві закордонних справ України;
  5. подати оформлений документ до Консульського відділу Посольства Єгипту в Україні.

Вартість і терміни виконання процедури консульської легалізації документів для Єгипту в Україні (м. Київ, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця) - 45 доларів США + 400 грн./1 документ. Вартість консульської легалізації українського свідоцтва про народження/шлюб/розлучення - 45 доларів США за легалізацію оригіналу + 45 доларів США + 400 грн. за легалізацію нотаріального перекладу після попередньої міністерської легалізації.

Легалізація документів юридичних осіб (після засвідчення в Торгово-промисловій палаті України) - 125 доларів США + 400 грн./1 документ комерційного характеру, 3-5 робочих днів. Для консульської легалізації документів для Єгипту, виданих регіональними представництвами ТПП України, вони мають бути попередньо засвідчені Торгово-промисловою палатою України  і в цьому випадку немає потреби у перекладі і міністерській легалізації.

 

Детальна інформація з питань консульської легалізації документів в Посольстві Єгипту в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

 

 

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!