Довідка про несудимість з Росії, Молдови, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Румунії, Польщі, Словаччини, Іспанії, Італії

 

"Аккордо Україна", учасник міжнародної групи Accordo Internazionale S.R.L. (м. Братислава, Словаччина), є експертом в сфері витребування та оформлення довідок про несудимість (довідок про відсутність судимості) за межами України - в Росії, Молдові, Білорусі, Вірменії, Казахстані, Польщі, Румунії, Словаччині, Італії, Іспанії та інших країнах світу без особистої присутності та будь-яких бюрократичних перешкод. 

Для витребування довідки про несудимість (довідки про відсутність судимості) з Росії, Молдови, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Польщі, Румунії, Словаччини, Італії, Іспанії, тощо достатньо надати нам мінімальний пакет документів (в залежності від країни витребування), а для оформлення довідки про несудимість, наприклад, на території Російської Федерації, Казахстану, Вірменії потрібна нотаріальна або консульська довіреність на співробітника нашої компанії.

Вартість оформлення (витребування) довідки про несудимість за кордоном - від 125 доларів США, термін оформлення - 10-20 робочих днів (з урахуванням доставки готової довідки). Сплату/передоплату за отримання довідки про несудимість можна внести за допомогою платіжної системи Приват, Western Union, Money Gram, Web Money та ін. Доставка готової довідки про несудимість з України або іншої країни по всьому світу здійснюється як регулярною поштою ("УкрПошта"), так і міжнародними службами кур'єрської доставки - DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, Pony Express, від 1 робочого дня.

Довідка про несудимість з Росії - 130 доларів США (нетермінове оформлення), 22-25 робочих днів, + доставка готової довідки обраною службою кур'єрської доставки у будь-яку точку світу - 20-100 доларів США, 2-5 робочих днів; 180 доларів США (нетермінове оформлення), 10-12 робочих днів; 220 доларів США (термінове оформлення), 7-8 робочих днів; 320 доларів США (термінове оформлення), 3-4 робочих дні. Для оформлення довідки про відсутність судимості в Росії необхідно надати копію внутрішнього (міжнародного) паспорта + вказати дані про перебування на території Росії і дані про зміну імені/прізвища. Апостиль на російській довідці про несудимість - 120 доларів США, 5-10 робочих днів.

Довідка про несудимість з Білорусі - 125 доларів США, 4-5 тижнів. Для оформлення довідки про несудимість в Білорусі необхідно надати копію міжнародного і внутрішнього громадянського паспорта + копію свідоцтва про народження + нотаріальну довіреність. Апостиль на білоруській довідці про несудимість - 55 доларів США, 5-7 робочих днів.

Довідка про несудимість з Польщі - 125 доларів США, 4-5 тижнів. Для оформлення довідки про несудимість в Польщі достатньо надати нам копію міжнародного паспорта і заповнити анкетні данні (надаються за запитом). Апостиль на довідці про відсутність судимості з Польщі - 55 доларів США, 5-7 робочих днів.    

Довідка про несудимість з Іспанії - 235 євро, 4-5 тижнів. Для оформлення довідки про несудимість з Іспанії необхідно надати нам копію міжнародного паспорта + копію внутрішнього громадянського паспорта + копію свідоцтва про народження. Апостиль на довідці про несудимість з Іспанії - 45 євро, 5-7 робочих днів.  

Довідка про несудимість з Австрії - 125 євро, 5-8 робочих днів + доставка (7-12 робочих днів, 50-75 євро). Для оформлення довідки про відсутність судимості в Австрії необхідно надати копію міжнародного паспорта, оригінал нотаріальної/консульської довіреності з нотаріальним перекладом на німецьку мову. Апостиль на довідці про несудимість з Австрії - 55 євро, 3-5 робочих днів.

Довідка про несудимість зі Словаччини - 125 євро, 5-8 робочих днів + доставка (7-12 робочих днів, 50-75 євро). Для оформлення довідки про відсутність судимості у Словаччині необхідно надати копію міжнародного паспорта, оригінал нотаріальної/консульської довіреності і копію свідоцтва про народження. Апостиль на довідці про несудимість зі Словаччини - 55 євро, 3-5 робочих днів.

 

 Детальна інформація щодо оформлення довідки про несудимість в Росії, Білорусі, Молдові, Польщі, Румунії, Казахстані, Іспанії: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

 

Нижче пропонуємо до Вашої уваги зразки довідок про несудимість з інших країн світу:

Довідка про несудимість з Молдови 

 Довідка про несудимість з Польщі

Довідка про несудимість з Росії

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!