Ідентифікаційний код для іноземця в Україні

 

Бюро перекладів "Аккордо Україна" візьме на себе Ваші безкінечні бюрократичні квести при оформленні ідентифікаційного податкового коду для іноземця, нерезидента в Україні. Забудьте про безкінечні черги і стресові ситуації і довірте отримання ідентифікаційного номеру експертам нашої компанії. 

Згідно українському законодавству іноземному громадянину (нерезиденту України) необхідно обов'язково оформити ІПН (індивідуальний податковий номер) для подальшого отримання ВНЖ, ПМЖ на території України, купівлі нерухомості/рухомості, заснування юридичної особи та інших випадків. Незалежно від місця перебування нерезидента в Україні (Київ, Чернігів, Черкаси, Суми, Кіровоград, Львів, Житомир, Чернівці, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця) ми зможемо оформити ідентифікаційний код протягом 5 робочих днів. В деяких випадках крім отримання ідентифікаційного номеру від іноземця можуть затребувати додатково довідку про відсутність судимості з МВС України. А при подальшому використанні довідки за кордоном може знадобитись штамп апостиль або легалізація на цьому документі.

Для початку процедури оформлення українського індивідуального податкового номеру достатньо надати нам переклад паспорта заявника на українську мову, засвідчений печаткою бюро перекладів + нотаріальну/консульську довіреність на уповноваженого представника нашої компанії. Якщо Ви не маєте зазначених документів, Ви зможете оформити їх в нашого нотаріуса.  

Вартість і терміни оформлення ідентифікаційного коду в Україні - 400 грн., 4-5 робочих днів.

Ідентифікаційний податковий код для іноземця в Україні

 Детальна інформація з питань отримання ідентифікаційоного номеру для іноземців в Україні: (+38 044) 383 25 36; + 38 (044 ) 22 16 16 7; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!