Апостиль Міністерства освіти і науки України

Апостиль Міністерства освіти і науки України 

Центр перекладів "Аккордо Україна" є надійним професіоналом в сфері проставлення штампу апостиль на документах про освіту в Міністерстві освіти і науки України (МОНУ) в м. Київ.

Міністерство освіти і науки України для проставлення штампу апостиль приймає наступні освітні документи (документи про освіту), видані освітніми закладами на території України: дипломи бакалавра, дипломи магістра, дипломи спеціаліста, додатки до диплома бакалавра, додатки до диплома магістра, додатки до диплома спеціаліста, атестати, додатки до атестатів, академічні довідки, дипломи кандидата наук, дипломи доктора наук, тощо.

Міністерство освіти і науки України (МОНУ) проставляє штамп апостиль лише на документах, що призначаються для використання в країні, що підписала Гаазьку конвенцію. В усіх інших випадках необхідна процедура легалізації документів про освіту в Міністерстві закордонних справ України, а в окремих випадках вимагається легалізація Міністерства закордонних справ України з подальшою легалізацією Міністерства освіти і науки України і консульською легалізацією країною призначення.

Вартість і терміни проставлення апостиля в Міністерстві освіти і науки України (МОНУ):

  • 1 документ з/без запиту (не терміново) - 30 робочих днів - 450 грн;
  • 1 документ без запиту (терміново) - 10 робочих днів - 620 грн;
  • 1 документ із запитом (терміново) - 20 робочих днів - 800 грн;
  • 1 документ без запиту (терміново) - 2-3 робочі дні - 800 грн;
  • 1 документ без запиту (терміново) - 1 робочий день - 1300 грн.

 

Детальна інформація про апостиль в Міністерстві освіти і науки України: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!